Recenze nanoSPACE: Přikrývky, polštáře a povlaky pro alergiky + 10 % sleva

My všichni alergici moc dobře víme, že spaní v protiroztočových lůžkovinách alespoň do teď znamenalo ústupky v komfortu. Běžné protiroztočové materiály jsou těžké a málo prodyšné. To se nyní mění díky vynálezu české nanotechnologické firmy nanoSPACE. Přečtěte si naší recenzi na produkty nanoSPACE.

recenze nanoSPACE

Recenze nanoSPACE: 100 % účinné a prodyšné

Pokud jste někdy v minulosti používali povlaky pro alergiky, víte, že často je to spíše neprodyšný igelit, než pohodlná tkanina. Běžné protiroztočové materiály pro alergiky šustí a člověk se v nich potí. Uděláme vám radost. Přesně takové povlaky od české firmy nanoSPACE nejsou.

Jejich lůžkovinám s nanotkaninou se v účinnosti záchytu nevyrovnají žádné konkurenční materiály a jako první na světě dokázali také vytvořit povlečení a prostěradla pro alergiky. Vývoj tam ale pro ně nekončil. Poslední roky se pokoušeli spojit dokonalou technologii s nejvyšším komfortem i v oblasti polštářů a přikrývek.

To se jim povedlo a nyní si místo povlaků můžete koupit přikrývky i polštáře. A povlak už řešíte jen na matraci.

Jak fungují produkty nanoSPACE

Dokonalost produktů umožňuje až užití nanotkaniny. Nanotkanina funguje jako neprostupný štít proti prachovým roztočům, alergenům, virům a bakteriím v matraci. Pro srozumitelnější představu, vezměte v potaz, že jedno zrno písku je zhruba milionkrát větší než 80nm.

Prachový roztoč má rozměr kolem 420 000 nm, jeho alergen je veliký 1000 nm, bakterie 100 – 10 000 nm, vir okolo 100 nm a svrab 300 000 nm. To je jako kdyby jste se pokusil protlačit fotbalový míč skrz dírku od jehly – prostě to nejde.

Molekula vzduchu ale je mnohem menší a díky tomu produkty zůstávají prodyšné, a zároveň zaručují 100% záchyt roztočů i alergenů.

Zvětšený roztoč
Roztoči mají rádi tmu a teplo, proto zalézají do běžných lůžkovin, kde se krmí zbytkami naší kůže.

Sleva nanoSPACE: 10 % pro alergiky

Jejich účinnost potvrzuje i fakt, že téměř každý český alergolog vám doporučí používání produktů nanoSPACE. Před nákupem produktů doporučujeme svého alergologa navštívit a zeptat se na slevu. Alergici mají nárok na 10% slevu, kterou vám může dát pouze váš alergolog. Více informací najdete tady. Nyní můžete ale využít i 10 % slevu přímo od nás a to s kuponem DENIKALERGIKA.

Jaké produkty nanoSPACE nabízí

Firma nanoSPACE díky svému unikatnímu materiálu, který má certifikaci STANDARD 100 by OEKO-TEX®, nemusí vyrábět jen bariérové povlaky, ale vzhledem k vysoké prodyšnosti z tohoto materiálu lze vyrábět i polštáře a přikrývky.

V nabídce má ale i povlečení pro alergiky a prostěradla pro alergiky z materiálu, který kombinuje kvalitní bavlněný satén a nanovlákennou membránu.

Lůžkoviny Nanospace

TIP: Recenze: Protiroztočový polštář bez zipu pro alergiky nanoSPACE

NanoSPACE recenze: Jak správně vybrat produkty pro alergika

Nevíte, jaké lůžkoviny si vybrat? My osobně jsme zvolili klasickou celoroční sadu, která efektivně chrání celé lůžko před nežádoucími roztoči. Pro alergiky s silnými symptomy jako je astma nebo ekzém, doporučujeme ale i povlečení z Nanobavlny. NanoSPACE nabízí tři typy lůžkovin pro alergiky:

  1. Povlaky
  2. Přikrývky a polštáře
  3. Povlečení

Všechny produkty obsahují nanovlákennou membránu a pracují na stejném principu, i když se liší v pohodlí a ceně. Vždycky musíte zvolit ochranu polštáře, přikrývky i matrace, jinak to nebude účinné!

Nejekonomičtější varianta: Povlaky pro alergiky

Nejlevnější možností jsou povlaky, které jsou na polštáře, přikrývky i matrace. Jednoduše nasadíte povlak na polštář, přikrývku nebo matraci, čímž zabráníte hromadění a množení roztočů v lůžkovinách. Tato varianta je však méně komfortní, zejména u povlaků na přikrývky.

Přes povlaky je třeba nasadit ještě povlečení, což může způsobit, že se vrstvy v noci nepříjemně pohybují. Tato varianta se také nedoporučuje pro lidi, kteří se více potí.

Tip: Na povlacích můžete ušetřit, pokud si je zakoupíte v sadě.

Přikrývky a polštáře pro alergiky
Recenze nanoSPACE Přikrývky a polštáře pro alergiky

TIP: Protiroztočový povlak na přikrývku pro alergiky nanoSPACE – Recenze

Zlatá střední cesta: Přikrývky a polštáře s nanovlákennou membránou

Nejoblíbenější volbou je polštář a přikrývka s nanovlákennou membránou, doplněné buď povlakem na matraci nebo přímo prostěradlem pro alergiky z Nanobavlny. Tato varianta je vhodná i pro ty, kteří se více potí, jelikož na polštář a přikrývku už jen nasazujete povlečení. Můžete si také pořídit tenkou letní přikrývku s nanovlákennou membránou.

Tip: Sady pro alergiky přikrývek a polštářů najdete zde.

Varianta pro astmatiky a atopiky: Povlečení pro alergiky z Nanobavlny

Pro astmatiky a atopiky je ideální povlečení z Nanobavlny. Je vyrobeno z bavlněného saténu s nanotkaninou uvnitř, která brání hromadění a množení roztočů. Bavlněný satén je pevná tkanina s lesklým povrchem, jejíž zářivé barvy zůstávají stálé i po mnoha praních. Navíc nanoSPACE nabízí variantu z nebarvené, nechemicky ošetřené bio bavlny, ideální pro ty, kteří trpí kožními vyrážkami.

Povlečení z Nanobavlny se nabízí v přírodní a nyní také v modré variantě.

Další recenzi na lůžkoviny nanoSPACE si můžete přečíst tady.

1 komentář

  1. Moc díky za tipy. Polštář sem musela vyzkoušet, protože alergie mě taky zastihla, a je naprosto špičkovej. S pozdravem Karolína

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *